Slovenský SPECNAZ: Project Wolf má vydavatele
zdroj: Archiv

Slovenský SPECNAZ: Project Wolf má vydavatele

4. 3. 2004 13:13 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Vydavatelská společnost GMX Media dnes oznámila, že ukořistila celosvětová práva na vydání taktické first-person střílečky SPECNAZ: Project Wolf od slovenského studia Byte Software.

Hra by měla být hotova v létě tohoto roku, takže její vydání očekávejte na podzim. V naší galerii můžete vidět balík nových screenshotů.

Mimochodem, výraz "SPECNAZ" je původně zkratkou pro ruskou armádu speciálního nasazení - "SPECialnogo NAZnacenie", stejně ale byly označovány i anglické síly SAS a US Delta Force. V 80. letech minulého století západní analytici uváděli tuto zkratku do souvislosti s některými konkrétními speciálními jednotkami ruské armády. Nakonec se však se SPECNAZ setkáváme v kontextu s americkými speciálními silami.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Hra je stavěna na 3D enginu AMOEBA. Je charakteristická pro svůj takticko-akční model, umožňující hráči plnit mise bez jakýchkoliv omezení. Dalším důležitým faktorem hry je "Wolf" - schopnosti a služby, které hráči budou využívat zhruba v 60% hry. Příběh titulu vypráví o tom, jak se tajné vojenské základny, které během Studené války čekaly na jediný rozkaz - odpálit jadernou zbraň, staly pro Rusko postupně velkou zátěží - nejen ekonomickou, ale i bezpečnostní. Dokonce došlo k napadení jedné ze základen tzv. Pavoučího systému a jejímu vyrabování. Byl proto ustanoven vysoce tajný program "Steel Fist", který měl za úkol odzbrojit všechny základny onoho systému, včetně atomových zbraní. Úkolu se měla zhostit osmičlenná posádka těžkého nákladního letounu IL-76 Ruslan, ten se však už nikdy nevrátil.

Malý tým specialistů SPECNAZ, toho času v Íránu, se brzy o tajném programu dozvěděl. Jeho cílem je nyní tedy vrácení "zásilky" jejímu právoplatnému majiteli. Titul vám bude moci nabídnout 39+39 misí - 2 x 10 v Íránu, 2 x 10 v Jemenu, 2 x 6 v Afghánistánu, 2 x 4 v Uzbekistánu a 2 x 9 v Myanmaru, kde dokonce dojde ke spolupráci s jednotkami Delta Force. K dispozici budete mít přes 21 zbraní a pozemní i letecké dopravní prostředky. Více informací případně najdete na homepage.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články