zavřít

Ski Jump Challenge 2003: obrázky a trailer

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ski Jump Challenge 2003 je již čtvrtým dílem sportovní série simulující skoky na lyžích a logicky bude navazovat na svého předchůdce s označením 2002.

Ačkoliv jeho vydání je naplánováno již na konec roku (některé zdroje hovoří o listopadu), na oficiálních stránkách stále nenaleznete vůbec nic. Z auditorií německých VCC Entertainment se dozvíte pouze obvyklé hlášky o kompletně novém enginu nebo o hezčí grafice (údajně 6000 polygonů oproti 2000 v předchozí verzi hry).


nové obrázkykompletní galerie

Pokud vás přece jen zajímá, co můžete od nového ročníku Ski Jump Challenge čekat, rozhodně se mrknete na sadu prvních obrázků nebo si přehrajte dvou a půl minutový trailer (5,5 MB, thx to GamePort za konverzi do WMV). Protože zatím žádné další informace o hře nemáme, odkazujeme alespoň na staré demo ze Ski Jump 2002.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.