Šikování armád v Rome: Total War
zdroj: Archiv

Šikování armád v Rome: Total War

20. 7. 2003 16:16 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Když jsme tu byli s novými obrázky k nadcházejícímu titulu Rome: Total War od Creative Assembly naposledy, strhla se ve fóru pod novinkou diskuse ohledně slonů zobrazených na některých ze screenshotů.

Dnes bohužel slony neuvidíte, rovnou se však stanete svědky válečné vřavy a šikování armád, což je vzhledem k množství zúčastněných jednotek také poměrně působivá podívaná.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Po Shogun: Total War a Medieval: Total War je Rome: Total War už třetím projektem v řadě válečných strategií Total War. Od svých předchůdců se však nová hra nebude lišit pouze obdobím, na které se zaměřuje, ale také tak trochu grafickým zpracováním. Díky novým technologiím se vývojáři rozhodli své dílo předvést v plné 3D perspektivě a umožnit vám tak mj. i prohlížení jednotek z blízka. To je ostatně patrné i v naší galerii. Mnohem větší pozornost byla tentokrát věnována vedle armád také samotným městům, která jsou plná lidiček a zcela dynamická. Když se jimi budete procházet, nebude to jen jako byste měli okolo sebe kulisy, ale skutečné živé město. V Rome: Total War si navíc budete moci vybrat jednu z 21 hratelných frakcí, přičemž oproti Medieval zde sehraje větší roli také diplomacie.
zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články