zavřít

Sid Meier's SimGolf screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud patříte mezi pravidelné čtenáře našich stránek, není pro vás oznámení SimGolfu na E3 žádnou převratnou novinkou.

Už minulý týden byl tento poslední počin legendárního herního vývojáře Sida Meiera důkladně rozpitván v preview na GS, ale teprve dnes vyšly první (nelogované ;) obrázky zachycující zelený pažit na golfových hřištích v plné parádě.


A co je vůbec Sim Golf zač? Nemusíte se obávat, že budete mít co dočinění přímo s golfovou holí jako v sériích Links či Tiger Woods, zde půjde v duchu předchozích Meierových titulů o strategickou simulaci a budování golfového parku se vším, co k tomu patří. Ale nejen to, v SimGolfu si budete pěstovat i svou vlastní postavu, které budete moci určovat, jakým stylem hrát a kam odpalovat míčky (pokud možno ne na dno nejbližšího rybníku :) Pokud se vám bude dařit, budete odměněni podobně jako v RPG hrách zvýšením některých atributů, které pak budou mít na průběh hry značný vliv. Na SimGolfu je tedy patrný vliv designéra Willa Wrighta, s nímž byl nápad celé hry konzultován.

Pokud vše klapne a Sida Meiera nebudou příliš zdržovat práce na třetím díle Civilizace, vrhnou Firaxis Games a Electronic Arts krabici SimGolfu na pulty obchodů ještě letos.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.