zavřít

Shrapnel - MP střílečka od Zombie

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zombie je - živoucí mrtvola, jak by jistě dodali hororoví fanatici, já mám však v tomto případě namysli spíše společnost zabývající se vývojem her.

zdroj: Archiv

Tato společnost, která čítá dohromady pouhých 17 lidí, v současné době pracuje na mnoha projektech (o Wanted: Dead or Alive je psáno o pár článků níže). Jedním z nich je i nová multiplayerová FPS (first person shooter) s názvem Shrapnel, z níž Vám dnes nabízíme několik prvních obrázků.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Tato střílečka je založena na LithTech enginu (podobně jako zmíněný Wanted: Dead or Alive) a nabízí možnost hraní také ze třetího pohledu. Shrapnel celkem obsahuje 8 multiplayer her, přičemž se vyřádíte jak při denních, tak při nočních misích. Kdy bude verze pro PC k dispozici, zatím nebylo oznámeno. zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.