zavřít

Shopping mánie a Mall Tycoon 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak jsme vás informovali zhruba před měsícem, ne příliš vydařené dílko s názvem Mall Tycoon bude mít pokračování - Mall Tycoon 2.

Vyvíjí ho společnost Global Star Software, která má být s prací hotova už někdy na podzim. Hra má být postavena na novém 3D enginu (s více stupni přibližování kamery a možností jejího otáčení) a jak si můžete všimnout na nových screenshotech, při porovnání s galerií k prvnímu dílu, bude oplývat také jiným interface.


nové obrázkykompletní galerie

Jaká další výrazná vylepšení oproti jedničce Mall Tycoon 2 nabídne, však z obrázků nijak zvlášť patrné není. Nicméně v popisu vlastností tohoto nového titulu najdete například to, že budete moci vyvíjet nové technologie, které pomohou vašemu obchodnímu domu zvýšit jeho úroveň (eskalátory, bezpečnostní kamery, aj.); provádět různé sezónní prodejní akce, jejichž cílem je pochopitelně přilákat ještě více zákazníků; potýkat se s nejrůznějšími nečekanými událostmi jako jsou požáry, povodně, kriminální živly; atd. Svůj prosperující svět obchodu budete moci vybavit 462 unikátními modely objektů a mezi vašimi zaměstnanci přibudou i nové profese (zahradník, konstruktér).
zdroj: GamingChart

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.