Shopping mánie a Mall Tycoon 2
zdroj: tisková zpráva

Shopping mánie a Mall Tycoon 2

18. 8. 2003 16:16 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Jak jsme vás informovali zhruba před měsícem, ne příliš vydařené dílko s názvem Mall Tycoon bude mít pokračování - Mall Tycoon 2.

Vyvíjí ho společnost Global Star Software, která má být s prací hotova už někdy na podzim. Hra má být postavena na novém 3D enginu (s více stupni přibližování kamery a možností jejího otáčení) a jak si můžete všimnout na nových screenshotech, při porovnání s galerií k prvnímu dílu, bude oplývat také jiným interface.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Jaká další výrazná vylepšení oproti jedničce Mall Tycoon 2 nabídne, však z obrázků nijak zvlášť patrné není. Nicméně v popisu vlastností tohoto nového titulu najdete například to, že budete moci vyvíjet nové technologie, které pomohou vašemu obchodnímu domu zvýšit jeho úroveň (eskalátory, bezpečnostní kamery, aj.); provádět různé sezónní prodejní akce, jejichž cílem je pochopitelně přilákat ještě více zákazníků; potýkat se s nejrůznějšími nečekanými událostmi jako jsou požáry, povodně, kriminální živly; atd. Svůj prosperující svět obchodu budete moci vybavit 462 unikátními modely objektů a mezi vašimi zaměstnanci přibudou i nové profese (zahradník, konstruktér).
zdroj: GamingChart

korgull

Nejnovější články