zavřít

Shadowbane, XIII, No Name War pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do světa kouzel a fantazie se můžete vypravit s naší galerií u MMORPG Shadowbane, kam přibylo pár nových obrázků.

Některé z nich dokonce jakoby nám už chtěli naznačit, že se blíží čas zimních radovánek a Vánoc. Hra vzniká v dílnách studia Wolfpack a kombinuje dva velice oblíbené žánry - RPG a RTS. Protože se tvůrci rozhodli věnovat betatestování svého ambiciózního projektu více času, neobjeví se hra v původně plánovaném termínu, tedy ještě letos, ale až na začátku příštího roku. Pro více informací o této hře navštivte náš archiv nebo přímo tuto starší novinku.

    


Shadowbane galerie  ||  XIII galerie  ||  No Name War galerie

Před několika málo dny jsme vás informovali také o tom, že ani multi-platformová akční střílečka od Ubisoftu - XIII - nebude mezi tituly, které mohou být dokončeny včas, a že se tedy její vydání odkládá poměrně drasticky až na třetí kvartál příštího roku. Malou náplastí na velkou bolístku všech čekajících fanoušků může být půltucet dalších screenshotů, které jsou nyní k vidění v naší galerii.

Do válkou zmítaných míst vás přivítají nové pohledy z real-time strategické hry s názvem No Name War od rumunských vývojářů AMC Creation. I když se hra na první pohled jeví jako čistokrevná RTS, setkáte se v ní rovněž s prvky RPG. Děj této hry vás zavede tisíc let do budoucnosti, kde se spolu budou měřit tři různé civilizace - Ktonians, Kloona, Qualdars. Každá z těchto ras chápe svět úplně jinak, má jinou mentalitu, zbraně, postup technického rozvoje, způsob vedení základny, speciální jednotky, ad. Na prosinec tohoto roku mají tvůrci naplánováno betatestování projektu No Name War. Tato hra, která prodělala přerod z 2D do 3D, by podle nich měla být k dostání už v prvním čtvrtletí 2003.
zdroj: MyMMORPGGameSpyAMC

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.