Shadowbane, Hollywood, Echelon obrázky
zdroj: tisková zpráva

Shadowbane, Hollywood, Echelon obrázky

21. 1. 2003 21:21 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Plánujete-li výlet za dobrodružstvím ve světě, který pro vás chystá WolfPack Studios, a jehož název je Shadowbane, pak byste měli vědět, že tato masivně multiplayerová RPG, resp.

některé její části, procházejí v poslední době určitými změnami. Konkrétně se týkají např. systému obléhání měst, který byl jaksi usměrněn. Podrobnosti o těchto úpravách naleznete na oficiálních stránkách. Hra je v současné době ve fázi betatestování a my vám můžeme nabídnout sadu nových obrázků. Tvůrci zároveň usilovně pracují na jejím vylaďování. Shadowbane bude vydán společností Ubisoft, a to údajně 27. března.

   Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
Shadowbane galerie  ||  They Came From Hollywood galerie  ||  Echelon galerie

Nové screenshoty se vylíhly také v galerii ke hře They Came From Hollywood vyvíjené studiem Octopus Motor. Její vydání je očekáváno stejně jako v předchozím případě ještě v prvním čtvrtletí tohoto roku. Jelikož se tento titul zaměřil na monstra z béčkových filmů, i tentokrát můžete na trojici nových ukázek některé z nebezpečných kreatur vidět. Ve dvou případech se do jinak poklidné čtvrti města pustil nenasytný obří mravenec. Další obrázek je pořízený z traileru a je vlastně jakýmsi důkazem toho, že UFO rozhodně existuje ;)

Echelon: Wind Warriors je dalším titulem, který obohatil naší galerii o pár čerstvých ukázek. Tento bojovně laděný projekt, jehož vydání má na starosti ruská Buka Entertainment, je datadiskem, který rozšíří původní futuristický svět Echelonu o novou single player kampaň o více než 40 misích, nové hratelné i nehratelné jednotky, nové typy zbraní zahrnujíc nejsmrtelnější plazmové rakety, nový vylepšený systém multiplayerových módů a mnoho dalšího.

korgull

Nejnovější články