zavřít

Sever proti Jihu v RTS Civil War

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V létě 2002 by se v obchodech měla objevit také nová hra od Walker Boys Studio s názvem Civil War: Wars Between the States.

zdroj: Archiv

Půjde o real-time strategii, která svým hráčům dá možnost poznat a popřípadě také pozměnit historii amerického národa. Konkrétně se stanete velitelem armády Vámi zvolené strany ve válce Severu proti Jihu (1861).

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Jak si můžete všimnout na screenshotech v naší galerii, dali si tvůrci poměrně dost práce s detailním vykreslením původního amerického prostředí. Očekávat můžete také deformaci terénu v reálném čase, např. způsobenou palbou z děl. Civil War: Wars Between the States bude zahrnovat celkem šest typů hry (Single player, Multiplayer, Engagements, State Campaign, Civil War a Death Match), map editor, vojenské jednotky a prostředky odpovídající tehdejší skutečnosti, a další zajímavé věci. zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.