Serious Sam 2 na dostřel
zdroj: tisková zpráva

Serious Sam 2 na dostřel

18. 9. 2005 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

First-person akcí vychází pořád kvanta, ale málokterá z nich dovede okouzlit svou ulítlostí, zábavností a originalitou jako série Serious Sam.

Chorvatské studio CroTeam v současné době vychytává poslední drobnosti v plnohodnotném druhém pokračování (Second Encounter byl jen takový datadisk), které podle vyjádření zástupce distributora Take 2 dorazí na trh už 10. října, tedy pár dnů po Vietcongu 2. Američany čeká žonglování s 5 CD, neboť tam nemá být k dostání DVD verze jako v Evropě. Ze stejného zdroje zazněl příslib brzkého příchodu Serious Sam 2 dema. K nám má hru dodat Cenega v anglické verzi s českým manuálem, tudíž avizovaný konec října vypadá stihnutelně, a bude za ní chtít necelou tisícovku.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Zbývajících pár týdnů, než si to rozdáte s démony, čarodějnicemi, klauny, gobliny, hráči amerického fotbalu a dalšími podivnými monstry, lze ukrátit různými způsoby. Návštěvou galerie s několika čerstvými screenshoty nebo puštěním si trojice gameplay videí s bossem na konci úvodního světa (pozor, spoiler), vznášedlem a vězením. Od věci také není obhlédnutí kreativně navržených zbraní ze hry, mezi kterými se vyskytuje pár vskutku neobvyklých, jako papoušek Kakadů podnikající sebevražedné bombové nálety do chumlu nepřátel, což se doporučuje praktikovat jen v otevřených venkovních prostorech, jinak byste na to mohli doplatit zdravím. Více o Serious Sam 2 v našem dřívějším zpravodajství.
zdroj: SeriousZone, PR

jd

Nejnovější články