Serious Sam 2 - balík nových screenshotů
zdroj: tisková zpráva

Serious Sam 2 - balík nových screenshotů

28. 6. 2005 18:18 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Při pohledu na nové ukázky v naší galerii ke hře Serious Sam 2 mě napadá jediné - tvůrci o rozmanitosti lokací zcela evidentně nekecali.

Ani o tom, že hra bude oproti těm předchozím barevnější a ještě šílenější. Ne, že by jim člověk nevěřil, ale když se to vidí, je to přeci jen něco jiného. Podle dostupných informací se tentokrát se Samem Stonem podíváte do sedmi světů. Bojovat se bude proti kdečemu, včetně bizarních vetřelců z vesmíru. Jak jste se mohli dočíst už dříve, potkáte se i s některými starými známými, i když poněkud "vylepšenými". Celkově vzato očekávejte monstra třech velikostních kategorií, přičemž ta největší prý budou mít míry zhruba jako poslední boss ve hře Second Encounter.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

K dispozici budete mít slušný arzenál zbraní (raketomet, plasmová puška, revolvery, granátomet, ad.), které sice nevypadají zrovna dvakrát realisticky, zato dokáží být extrémně účinné. Navíc se můžete těšit také na nejrůznější ozbrojená vozidla, vznášedla a další nebezpečná přemisťovadla (např. ohromná smrtící koule). Prostě se můžete těšit na skutečnou dravou akci, při které nezůstane kámen na kameni. Prostředí je totiž rovněž zničitelné. Pokud jde o multiplayer, jsou jisté náznaky, že by hra mohla obsahovat kooperativní mód. Jak to bude doopravdy, se uvidí ještě letos. Vydány mají být verze pro PC a Xbox.
zdroj: PR, GameSpotIGNWP

korgull

Nejnovější články