zavřít

Sedm pohlednic z Resistance 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Aneb sci-fi FPS od Sony se představuje ve vysokém rozlišení a plném detailu.

Po dvou sadách dřívějších scanů, které oběhly internet, dnes Sony konečně uvolnilo sedmičku screenshotů ve vysokém rozlišení z jejich chystané sci-fi FPS Resistance 2. Jak tomu obyčejně bývá, okamžitě se na diskusních fórech rozpoutaly hádky o tom, jsou nebo nejsou-li obrázky retušované ve Photoshopu. I s velkou dávkou rezervy však skutečně nelze upřít, že vývojáři z Insomniac oproti jedničce urazili pořádný krok.


Podzimní datum vydání Resistance 2 nově potvrzují také předobjednávky internetových obchodů Gamestop a EB Games, blíže stanovujících termín na 3. září - více v našem preview.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.