zavřít

Se Silent Storm do boje

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ještě sice nějakou chvíli potrvá, než se Silent Storm vyvíjený studiem Nival Interactive objeví na pultech obchodů, ovšem to nijak nepřekáží přílivu stále nových a nových obrázků do naší galerie.

I dnes, po téměř týdenní přestávce, se máte rozhodně čím pokochat.


nové obrázkykompletní galerie

Silent Storm kombinuje prvky tahové strategie a RPG. Jak již z mnoha předchozích zpráv víte, bude se děj odehrávat během období 2. světové války, v roce 1943. Hra obsahuje dvě nezávislé nelineární kampaně - jednu za spojenecká a druhou za německá vojska. Dočkáte se denních i nočních misí (to ostatně potvrzují i obrázky), celkem jich bude 24 a každou z nich půjde vyřešit několika různými způsoby. Vybrat si budete moci ze 40 nabízených vojáků a vojaček. Výzbroj čítá 75 realistických zbraní užívaných během daného období. Silent Storm bude obsahovat rovněž 3D editor map, jenž vám umožní vytvořit si svou vlastní misi nebo dokonce kampaň.
zdroj: Silest

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.