zavřít

Screeny z Conflict: Desert Storm

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdo se vyžívá ve válečných hrách, určitě si nenechá ujít ani nadcházející takticko-akční titul Conflict: Desert Storm, který, jak už název napovídá (Pouštní bouře), je zasazen do prostředí Perského zálivu a částečně je i jakousi snahou o rekonstrukcí oněch ne příliš dávných událostí.

zdroj: Archiv

Jako velitel speciálních protiiráckých jednotek budete spolu se svými spolubojovníky plnit různé mise a vyzkoušíte si tak nanečisto, zda byste vůbec podobné situace byli schopni zvládnout. I další nové obrázky, které Vám dnes přinášíme, ukazují, že Conflict: Desert Storm rozhodně svým tvůrcům, jimiž jsou Pivotal Games (WarZone 2100), ostudu neudělá. Navíc si na jednom z nich můžete všimnout, že hra půjde v Playstation 2 verzi hrát také ve split-screenu.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Pokud jste se dříve neměli možnost dostat ke dvěma filmečkům (2,5 MB a 10 MB, DivX), které o kvalitách hry napoví nejvíce, neváhejte a mrkněte na ně, vážně stojí za to. Vydání Conflict: Desert Storm je plánováno na první polovinu roku 2002.
zdroj: EuroGamer zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.