zavřít

Screeny: Crusader, Splinter Cell, Firestarter

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Patrně nejdůležitější z dnešního trojlístku nových screenshotů jsou ty z Crusader: Battle for Outremer, kterými byla tato chystaná 3D real-time strategie od tvůrců Warrior Kings de facto poprvé odhalena.

Kromě toho, že na této hře z 12.století začalo pracovat britské vývojářské studio Black Cactus, o ní nic dalšího zatím nevíme. Ale do konce roku 2003, na kdy je předběžně stanoveno vydání, vám určitě přineseme nějaké podrobnosti.


Crusader galerieSplinter Cell galerieFireStarter galerie

A co tu máme dále nového? Jednak to je 17 vizuálních ukázek ze špionážní third-person akce na Unreal enginu Splinter Cell od UbiSoftu, které vytípali z její betaverze redaktoři německého GameStaru, a nakonec půltucet obrázků ze střílečky FireStarter od ruských GSC GameWorld. Před časem jsem se díval na jedno ukázkové video z této čistokrevné doomovky a ničím mě příliš nezaujala, ale tyto nové screenshoty jsou náznakem alespoň propracované architektury levelů v gotickém stylu na způsob Quaka. Uvidíme na jaře příštího roku, kdy snad "Žhář" vyjde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.