zavřít

Screenshoty z Battletech 3025

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jako první dnes do sekce screenshotů přibyly obrázky z čistě multiplayer akční hry Battletech 3025.

zdroj: Archiv

Na první pohled je vidět, že hlavní úlohu budou hrát mnohotunové mechy, což je v krátké době po Mechwarrior 4 a Mechcommander 2 další hra, kde hrají hlavní úlohu. Vedle obrázků doporučuji ke shlédnutí i jeden pěkný trailer.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Jedná se o hru podobnou sérii Mechwarrior nebo Earthsiege, ale s tím rozdílem, že vše se bude odehrávat v jednom obrovském světě, v němž se má současně setkat online až 50 tisíc hráčů. Ti budou za vzájemné kooperace dobývat nepřátelské území, vylepšovat svá ocelová monstra a zvyšovat svou hodnost. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.