Scrapland - zachraňte roboty
zdroj: tisková zpráva

Scrapland - zachraňte roboty

4. 9. 2003 12:12 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Španělské vývojářské studio Mercury Steam Entertainment se konečně dostalo i k tomu, aby zahájilo provoz oficiálních stránek (Flash) jejich nadcházejícího futuristického akčního projektu s názvem Scrapland.

Také proto do naší galerie přibylo dost nových ukázek. Hra vás postaví do role robota jménem D-Tritus, jenž se sám vlastnoručně sestavil a nyní se snaží najít práci v roboty obývaném gigantické městě Chimera. Scrapland je jménem asteroidu, na kterém po čase vyrašil život a rozvinul se v organizovanou inteligentní společnost.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

D-Tritus přichází do Chimery zrovna ve stejný čas, kdy je zavražděn jeden z pěti nejvyšších představitelů města. Ano, i robot může být zavražděn - to když jeho data zmizí z Velké Databáze a není tak možné jej znovu uvést do života. Jak se ukazuje, za tímto činem musí stát živá biologická bytost - člověk. Tvor roboty tolik obávaný. Chimery se zhostila panika a D-Tritus se rozhodl věci přijít na kloub svým vlastním způsobem.

Vy ho při jeho dobrodružstvích v tomto sci-fi světě budete doprovázet. Protože jde o 3D akční adventuru, bude zde jednak dost různých postaviček, se kterými budete během svých cest komunikovat, ale také spousta akce a soubojů na život a na smrt vedených ze sedadla vlastnoručně sestaveného bojového stroje vybaveného nejrůznějšími zbraněmi. Titul je pojat humorným způsobem, o čemž vás zcela jistě přesvědčí i sekce homepage věnovaná jednotlivým postavičkám. Hra bude obsahovat také multiplayer s podporou LAN, Internetu i split-screen pro 4 hráče. Toho všeho se však dočkáme až v průběhu příštího roku.
zdroj: GShomepage

korgull

Nejnovější články