zavřít

Sci-fi RTS SunAge se připomíná

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O SunAge jsme psali vlastně zatím pouze jednou, a to když se světu představila tehdy nová vydavatelská společnost, pod jejíž hlavičkou hra vyjde.

Dnes jsme tu, abychom vám tento titul rodící se pod rukama vývojářů ze studia Vertex 4, znovu připomněli. Máme k tomu dobrý důvod. Do naší galerie totiž přibyla nadílka nových screenshotů.


SunAge je sci-fi real-time strategie odehrávající se ve dvou odlišných světech. Některé planety budou velmi bujné, jiné naopak pusté. Hra vás seznámí se třemi rozdílnými rasami. Rozdílnými co do arzenálu, jednotek, budov i upgradů. Singleplayerová kampaň podpořená silným příběhem se má rozprostírat na 24 mapách. Multiplayer také nemá chybět. Vydání SunAge plánuje Lighthouse Interactive na duben.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.