Scany z Tom Clancy's EndWar
zdroj: tisková zpráva

Scany z Tom Clancy's EndWar

2. 5. 2007 18:18 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Krátce po pondělním článku odhalujícím hratelnostní principy Tom Clancy's EndWar se na internet dostaly scany časopisu EGM, z nichž si konečně můžeme udělat představu, jak vlastně tato online strategie vypadá.

Na zeměkouli snímané klasicky z oběžné dráhy dobylo červeně označené a rozpínající se Rusko nemalou část Evropy, včetně Paříže, kde se musí bránit před dotírajícími Američany kontrolujícími jih země. Střih, a už jsme v ulicích válkou zdevastované francouzské metropole včetně jejích monumentů, kde se vojáci kryjí za troskami aut či budov a pomáhají zraněným na nohy. Náměstí ovládají tanky a nebe brázdí vrtulníky. Nebýt moderní výbavy vojska, dalo by se to snadno splést s Company of Heroes.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Na takovém bojišti a v tomto pohledu kamery se má odehrávat naprostá většina hry. Čili je pravděpodobné, že přímo zde budete jednotkám udílet (zřejmě pouze jednoduché) příkazy. To alternativně půjde činit jen vaším hlasem a pak se už budete kochat válečným divadlem z pozice diváka, což se pro mainstreamovou hráčskou obec na konzolích PS3/X360 myslím ideálně hodí. Komu by 3D scéna přišla nepřehledná, dostane k dispozici na jednom scanu zachycenou taktickou mapu s rozmístěním svých ozbrojených sil i těch, které patří živým protihráčům.
zdroj: ConsoleWars

jd

Nejnovější články