Scany z Driver: Parallel Lines
zdroj: tisková zpráva

Scany z Driver: Parallel Lines

24. 8. 2005 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

O náplni čtvrtého dílu Drivera s podtitulem Parallel Lines jsme informovali už minulý týden a dnes se objevily první obrázky, resp.

scany původem z německého Oficiálního PlayStation 2 magazínu (thx Daks). Zachycují osmnáctiletého T.K. (The Kid) coby hlavní postavu, jeho míření zbraní na řidiče policejního automobilu s pochroumanou kapotou, návštěvu garáže, kde půjde vyladit výkon, nebo třeba sporťák, který jezdí rychleji než cokoli v Driverovi 3.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

V návaznosti na to vyřčené v sobotu jsme se o Driver: Parallel Lines dozvěděli další podrobnosti. Mise se budou odehrávat v newyorských čtvrtích Brooklyn, Manhattan či The Bronx a celkově má být hra o něco lehčí než předchůdce, neboť nebude tak lineární. Pokud shledáte nějaký úkol příliš těžkým, můžete jet dělat jinou misi nebo jen tak prozkoumávat město a jeho monumenty, jako náměstí Times Square nebo mrakodrap Empire State Building vymodelovaný dle skutečnosti. Na ulicích bude třikrát větší provoz než dříve a potkáte také chodce. Kdykoli během hry se navíc můžete zúčastnit závodů na tří okruzích, destruction derby nebo jízdou mezi checkpointy v Central Parku, kde si finančně přilepšítet.

Jinak zazněly sliby o zdokonalené umělé inteligenci, která se má postarat o napínavější honičky, nebo o poslechu 40 licencovaných hudebních hitů ze 70. let. To vše na jaře příštího roku pro PS2/Xbox a časem snad i pro PC.
zdroj: IGN, email

jd

Nejnovější články