zavřít

Sběratelská edice Splinter Cell: Chaos Theory

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na oficiální stránce připravované stealth-akce Splinter Cell: Chaos Theory se objevila zpráva o chystané limitované sběratelské edici této hry.

Kromě plné verze hry na jednom DVD bude v kovové krabici ještě další disk s tzv. "making of", tedy dokumentem o tom, jak probíhaly práce na hře, dále vývojářské deníky, galerie, trailery a prý ještě mnohem více. Vydání limitované edice hry je plánováno zatím pouze v USA a Kanadě (za 56 USD), a to pro všechny platformy, tj. PC, PS2, GameCube i Xbox.


nové obrázkykompletní galerie

Trochu podivně ale působí informace o tom, že v PC verzi sběratelské edice budou navíc i tři další mise: Kola Cell, Vselka a Vselka Infiltration. Tyto levely totiž už hráči mohli okusit ve speciální edici k prvnímu dílu Splinter Cellu (Playman ji prodával i u nás) a na Tiscali Games jsme je dokonce také recenzovali. UbiSoft přitom tuto skutečnost prezentuje, jako kdyby mělo jít o bůhvíjak skvělý bonus, nehledě na fakt, že všechny tyto mise dostali majitelé Xboxu přes Xbox Live zdarma už s prvním dílem ;) Je pravda, že sběratelská edice SC: Chaos Theory má vyjít pouze ve velmi omezeném množství, ale možná by přece jen bylo férovější označovat za přidaný obsah něco skutečně nového. Vydání třetího dílu populární série špionážních akcí každopádně očekáváme na konci března 2005.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.