Sběratelská edice Splinter Cell: Chaos Theory
zdroj: Archiv
Obrázky

Sběratelská edice Splinter Cell: Chaos Theory

23. 12. 2004 22:22 | autor: Redakce Games.cz |

Na oficiální stránce připravované stealth-akce Splinter Cell: Chaos Theory se objevila zpráva o chystané limitované sběratelské edici této hry.

Kromě plné verze hry na jednom DVD bude v kovové krabici ještě další disk s tzv. "making of", tedy dokumentem o tom, jak probíhaly práce na hře, dále vývojářské deníky, galerie, trailery a prý ještě mnohem více. Vydání limitované edice hry je plánováno zatím pouze v USA a Kanadě (za 56 USD), a to pro všechny platformy, tj. PC, PS2, GameCube i Xbox.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Trochu podivně ale působí informace o tom, že v PC verzi sběratelské edice budou navíc i tři další mise: Kola Cell, Vselka a Vselka Infiltration. Tyto levely totiž už hráči mohli okusit ve speciální edici k prvnímu dílu Splinter Cellu (Playman ji prodával i u nás) a na Tiscali Games jsme je dokonce také recenzovali. UbiSoft přitom tuto skutečnost prezentuje, jako kdyby mělo jít o bůhvíjak skvělý bonus, nehledě na fakt, že všechny tyto mise dostali majitelé Xboxu přes Xbox Live zdarma už s prvním dílem ;) Je pravda, že sběratelská edice SC: Chaos Theory má vyjít pouze ve velmi omezeném množství, ale možná by přece jen bylo férovější označovat za přidaný obsah něco skutečně nového. Vydání třetího dílu populární série špionážních akcí každopádně očekáváme na konci března 2005.

kate

Nejnovější články