zavřít

Savage - návrat k přírodě

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Když se řekne slovo "futuristický", člověk si zpravidla představí těžce přetechnizované prostředí, trubky vypouštějící páru, jiskřící napěťové dráty a různé stroje připomínající lidské bytosti.

Když se ale podíváte na přiložené obrázky, nic takového tam není. Naopak na nich můžete spatřit působivé přírodní scenérie, polodivokého člověka i nebezpečně vyhlížející tvory ze zvířecí říše. A právě to je náplní zajímavě pojaté akční multiplayerové hry s názvem Savage.


nové obrázkykompletní galerie

Savage kombinuje prvky dvou velice oblíbených žánrů - FPS a RTS. Hráči se tak mohou rozhodnout, jakým způsobem by se do nespoutaného světa pustí. Možnosti jsou následující: buď se stanete válečníkem (v tom případě očekávejte rychlou FPS), anebo se vám bude více líbit strategičtější velitelská pozice (RTS). Stejně tak je na vás také volba strany, za kterou se rozhodnete bojovat. Buď budete držet basu s lidským pokolením, anebo se necháte unášet zvířecími instinkty. Více se o Savage dočtete v naší dřívější novince, plná verze hry by měla být dokončena někdy v příštím roce.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.