zavřít

Savage, Galactic Civilizations, Shrouded Isles

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sobotní přehlídku aktualizovaných galerií začíná multiplayerový titul Savage od S2 Games a iGames, který bude netradičně kombinovat prvky RTS a 3D střílečky.

Desítka nových obrázků předvádí právě first-person pohled kamery na zajímavě vyhlížející lokace a souboje v přírodě. Více informací o Savage najdete tady a to včetně traileru.

    


Savage galerie  ||  Galactic Civilizations galerie  ||  DAoC: Shrouded Isles galerie

Čerstvá várka sedmi screenshotů ozdobila i sekci pro vesmírnou tahovou strategii Galactic Civilizations, která sice nevypadá tak dobře jako Master of Orion III, ale hardcore fanoušci tohoto žánru budou zřejmě spokojeni. No a nakonec je mou povinností zmínit i obrázky ze Shrouded Isles, datadisku pro fantasy MMORPG Dark Age of Camelot od Mythic Entertainment. O něm píšeme v poslední době velmi často, ale tyto nové ukázky flóry a fauny ze hry jednoduše nelze minout.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.