zavřít

Samurai Warriors 2 (X360) se blíží

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po majitele konzolí Xbox 360 (případně PS2), kteří si vyhlídli akční hru Samurai Warriors 2 máme dobrou zprávu.

Vydání tohoto titulu se totiž nezadržitelně blíží, termínem pro Evropu je 22. září. Oznámila to dnes společnost KOEI Ltd. spolu s tím, že pro Samurai Warriors 2 spustila oficiální stránky a poskytla balík nových ukázek, jež jsme doplnily do naší galerie.


Samurai Warriors 2 slibuje navázat na úspěšnou sérii spoustou zajímavých vylepšení. Hráči se mohou například těšit na nové strategické prvky. Ty souvisí jednak se speciálními schopnostmi vlastními každé z postav (více o nich viz homepage) a pak také s tím, že se budou moci rozhodnout, zda v boji půjdou tvrdě do akce s jednorázovým, ale zato pořádně ničivým útokem, anebo se budou držet více při zemi a svého nepřítele překvapí sérii menších, zato častějších výpadů. Dále se dočkáte velké rozmanitosti nepřátel (i jejich bojových technik), kteří mají být zdokonaleni i po stránce vizuální. Upraven měl být rovněž systém postupu hrdinů, přidány nové schopnosti a v neposlední řadě vám bude představen nový herní mód zvaný Sugoroku, vycházející ze stejnojmenné japonské deskové hry.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.