zavřít

Sada nových obrázků z Project 1

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Milovníci leteckých simulátorů jistě nepohrdnou celou sadou nových obrázků z připravovaného simulátoru, který má stále jen pracovní název Project 1.

zdroj: Archiv

Tento simulátor ze šedesátých let vypadá velmi nadějně a tipuju, že někteří se na něj doslova třesou (Bergy nebo TC? :)).

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Nejzajímavější ve hře bude možnost vytvářet vlastní dynamické kampaně v přiloženém editoru (pokud vím, měl by to být první simulátor s touto možností). To minimálně nahradí absenci vietnamské kampaně, kterou si autoři netroufají z jistých důvodů do hry přímo zařadit. Možnost vytvářet vlastní dynamické kampaně vám ale umožní vytvořit si svůj vlastní konflikt kdekoliv na světě. Navíc tyto kampaně nebudou vázány pouze na letecké souboje, ale spíše budou vycházet z bojů na zemi, kde budou probíhat velké bitvy podle vašich nápadů. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.