Sacred, Splinter Cell, Codename: Panzers
zdroj: tisková zpráva

Sacred, Splinter Cell, Codename: Panzers

5. 2. 2004 21:21 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Takže ne v polovině února, ale až v březnu se díky smlouvě mezi Cenegou CZECH a vývojáři z Ascaron Entertainment dočkáme české verze izometrické fantasy RPG Sacred.

Zatím vám holt budou muset stačit nové obrázky v naší galerii. Tento titul vám dá na výběr ze šesti různých postaviček. Až se ujistíte, že jste si vybrali toho nejlepšího hrdinu pro svá dobrodružství, vydáte se do světa Ancaria objevovat jeho krásy a tajemství.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
Sacred galerieSplinter Cell: Pandora Tomorrow galerieCodename: Panzers galerie

Jedním z nejočekávanějších titulů tohoto roku je jistě Splinter Cell: Pandora Tomorrow, inspirovaný světem spisovatele Toma Clancyho. V naší galerii na vás už čeká sada nových screenshotů. V této hře ztvárníte roli agenta na volné noze - Sama Fishera, který se bude potýkat s indonéskou teroristickou sítí. Těšit se můžete i na multiplayer. Jak jistě víte, hra je vyvíjena pro různé platformy. Verze pro Xbox, PC a GBA se dočkáte už v březnu. Kvůli určitým vývojářským komplikacím však bylo odloženo vydání verzí pro PS2 a GC.

Kdo si potrpí spíše na válečné strategie, tomu nabízíme nové ukázky ze hry Codename: Panzers. Poprvé na nich můžete vidět rovněž interface. Vývojáři ze studia Stormregion vám v této hře zprostředkují autentický zážitek 2. světové války. Navíc plně ve 3D. Zahrát si budete moci německou, ruskou a spojeneckou kampaň. Chybět nebude ani multiplayer.

korgull

Nejnovější články