zavřít

S.T.A.L.K.E.R. Oblivion Lost - akce v Černobylu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Osm nových screenshotů z 3D akční sci-fi střílečky S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost se dnes objevilo v naší galerii.

Takže pokud toužíte podívat se do zamořených zón atomové elektrárny v Černobylu, jděte do toho.

Pokud jste četli dílo Piknik u cesty od bratří Strugackých, viděli film Stalker od Tarkovského, a máte potuchu o tom, co se událo v Černobylu, pak byste měli získat také představu o tom, co bude S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost představovat. Až na katastrofu v Černobylu, jsou vše díla z žánru sci-fi.


nové obrázkykompletní galerie

Ač je S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost presentován jako titul akční, bude obsahovat i prvky adventury a také RPG. Hráč totiž bude jako jeden ze "stalkerů" moci sbírat různé artefakty, které následně vymění za zbraně a vybavení, jež mu pomůže při jeho výpravách do zamořené a neustále se měnící "zóny". V zóně se také budete setkávat a komunikovat s různými místními kreaturami a jinými stalkery. Hlavním elementem hry je obchodování, protože věci (ochranné obleky, detektory, apod.), které můžete získat jsou rozhodující pro vaše přežití v krutém přostředí zóny. S artefakty i vybavením pak navíc můžete obchodovat také s ostatními stalkery. Peníze získané touto činností pak pomohou při pořizování zbraní, různých zařízení a dalších užitečných záležitostí.

S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost bude vybaven také multiplayerem se všemi oblíbenými herními módy, jako Capture the flag, Deathmatch, Team Match a kooperativní hra. Objeví se i pár zcela nových módů - např. Hunt mód, v němž si hráč vybere mapu, nakoupí zbraně a pustí se do hry, přičemž za každého zabitého nepřítele získá určitý obnos peněz, za který znovu nakoupí zbraně a znovu se pustí do dalšího boje.

Tvůrci S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost (GSC GameWorld) chystají také jeho hratelné demo, které byste si měli vyzkoušet až na začátku roku 2003. Na podzim toho roku by se pak měla objevit i plná verze hry. Pokud se tento nový akční titul dočká úspěchu, není vyloučen ani vývoj dalšího jeho pokračování.
zdroj: GG.de

ko

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.