zavřít

S Williamen Rockwellem do Will Rock

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jestli patříte k fanouškům takového typu stříleček jako je např.

Serious Sam, určitě si necháte líbit také titul vznikající v dílně vývojářů Saber Interactive - Will Rock. Právě z této hry Vám totiž dnes přinášíme pořádný balík nových screenshotů. Jak je z naší galerie patrné, nebude hra šetřit nejrůznějšími efekty a prostředí, v němž se budete ozbrojeni pohybovat, taktéž nevypadá vůbec špatně. V rámci 12 levelů se navzdory času podíváte nejen do staré Číny, ale také do starověkého Řecka anebo středověkého Ruska.


další nové obrázky

Will Rock Vám předvede, jak daleko to může dojít, když vykonáváte náročnou práci účetního. Hlavní hrdina jménem William Rockwell už nápor svých každodenních povinností nevydržel a totálně se zvrhnul. Opustil svou práci, věčně nadávající manželku a byt na předměstí a vydal se hledat biblický poklad, který ve svém zápisníku popisoval jeho děd, světově proslulý archeolog. A jak už to s takovými poklady bývá, nelze je získat jen tak. Většinou je střeží lecjaká bohům zaslíbená stvoření, která udělají vše pro to, aby se bohatství nedostalo do nepovolaných rukou hříšného člověka. Mnoho šílenců se o to pokoušelo před Vámi, žádný ale neuspěl. Jestli tedy máte dost odvahy, začněte sbírat i své síly, abyste to všem těm kreaturám mohli na konci roku pořádně natřít.
zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.