zavřít

S Project: Snowblind do Hong Kongu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak jsme vás informovali nedávno, akční střílečka s názvem Snowblind vývojářského týmu Crystal Dynamics byla přejmenována na Project: Snowblind a odložena na zimu, resp.

její první polovinu, takže bychom se této hry měli dočkat ještě letos. Nyní je prý hotova tak ze 70 procent. Původně mělo jít o dílo navazující na slavnou sérii Deus Ex. Tvůrci se chtěli nechat inspirovat jejím herním stylem i světem. V průběhu vývoje se však Project: Snowblind poněkud odchýlila od počátečních plánů a najela na svou vlastní kolej - má svůj vlastní svět a je silně zatížena na akci, zbraně a použití nejrůznějších přístrojů, a to jak v single-playeru, tak multiplayeru (až pro 16 hráčů a s podporou hlasové komunikace).


nové obrázkykompletní galerie

Hlavním hrdinou této hry je Nathan Frost, mladý rekrut jisté mírotvorné organizace, která ho vyšle do Hong Kongu. Tam ovšem dojde k jeho smrtelnému zranění. Na řadu tedy nastupuje experimentální medicína, která muže zachrání, anebo spíše znovuzrodí do speciálního vojáka vybaveného neuvěřitelnými schopnostmi a nejposlednějšími výkřiky bojové techniky. "Nový" Frost přichází na velké spiknutí, které může zničit celou zemi a pokusí se tomu spolu s vámi zabránit.

Dějištěm tedy bude Hong Kong. Crystal Dynamics dbají, aby se vyvarovali jednotvárnosti prostředí, proto se prý můžete těšit na velmi zajímavá a unikátní místa zpestřená nejrůznějšími efekty. Co se týče zbraní, jelikož je hra zasazena do blízké budoucnosti, dostanou se vám postupně do rukou velmi zvláštní kousky. Celkem byste se měli dočkat arzenálu čítajícího přes dvacet kusů. Každá zbraň má mít sekundární palebný mód. Nepřáteli vám nebudou žádní vetřelci ani další podobné potvory, ale "obyčejní" lidé, příp. trochu vylepšení vojáci. I tak jich ale bude dost. K dispozici budete mít také různá vozidla (futuristická i standardní), která nebudou chybět ani v multiplayeru a některá z nich budou podporovat i více hráčů. A když už jsme u toho mulitplayeru, tak zde můžete očekávat jak klasické módy (DM, CTF), tak nové (Tactical Assault, Hunter, aj.). Každá platforma prý bude obsahovat nějaký unikátní.
zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.