zavřít

S Project Nomads do oblak

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdo se rád vznáší v oblacích, určitě si nenechal ujít demoverzi Project Nomads, kterou si již od 1.

(německá verze) a 4. září (anglická verze) můžete stáhnout z lokálního mirroru. Jestli jste ji minuli, nevadí, nic vám nebrání pořídit si ji třeba právě teď. Stačí-li vám ale k demonstraci hry jenom obrázky, mrkněte se do naší galerie, tam je totiž hned deset nových screenshotů, které taktéž dobře zachycují zvláštnosti tohoto magicko-technického světa.


nové obrázkykompletní galerie

Project Nomads je akční third-person strategická hra s prvky RPG pro PC a Xbox. Pracují na ní vývojáři ze společnosti Radon Labs a vydavatelem jí bude CDV. Vypuštění Project Nomads je naplánováno na tento listopad.
zdroj: CDV

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.