zavřít

S obrázky a trailerem do Dragons Lair 3D

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Trošku jsme v týdnu pozapomněli upozornit na sadu nových obrázků a také nový trailer (2,5MB, DivX) k předělávce v minulosti dosti oblíbené hopsačky Dragon's Lair.

zdroj: Archiv

Nový název hry je sice téměř totožný s tímto starým a hra jako taková se od té staré co do příběhu také příliš lišit nebude, alespoň ale naprosto jednoznačně naznačuje to, v čem je vlastně celý fígl. Dragon's Lair 3D bude totiž ve 3D. Kouzlo pohádkového příběhu o chrabrém rytíři Dirkovi a jeho strastiplné a dobrodružné cestě za unesenou princeznou Daphne tak bude mnohem osobnější než kdykoliv předtím.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Aby však nešlo skutečně jen o pouhou předělávku původní hry, rozhodli se tvůrci do svého nového projektu kromě již známých postaviček a monster vložit ještě některé zbrusu nové kousky. Také dračí hrad budete smět více prozkoumávat a vzhledem k novým možnostem, které poskytuje 3D prostředí (s realistickou fyzikou), Vás čeká i pár nových zajímavých puzzle a další vychytávky.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.