zavřít

S Lock On: Modern Air Combat do nebe

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes o půlnoci poletí do nebes kde co.

My vám však nabízíme možnost, udělat si malý výlet mezi oblaka již nyní, a to s novými obrázky z připravovaného leteckého simulátoru Lock On: Modern Air Combat. Na všech těchto screenshotech je vidět evropská F16, která se ale bohužel řadí právě mezi ty stroje, jež nebudete moci řídit.


nové obrázkykompletní galerie

Simulátor Lock On: Modern Air Combat je vyvíjen společností The Fighter Collection a vydávat jej bude na jaře 2003 UbiSoft. Těšit se můžete na skvělé grafické zpracování, samozřejmě ve 3D, přičemž tvůrci nešetřili detaily. Budete-li stíhat při vší té rychlosti vašeho stroje sledovat krajinu pod vámi, můžete napočítat až 180 tisíc budov, 50 miliónů stromů, 21 velkých měst, 1700 menších měst a vesnic, 500 mostů, 18 letištních ploch a 8 námořních základen.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.