zavřít

S Chaserem do budoucnosti

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes také ožila naše galerie k akční střílečce jménem Chaser, která se řídí heslem: dokud můžeš držet zbraň, nejsi mrtev.

Vydání této futuristické hry pocházející z dílen slovenského studia Cauldron, se předpokládá během následujícího čtvrtletí. Chaser je poháněn velice kvalitním revolučním Cloak NT enginem, díky němuž se může pochlubit unikátním grafickým zpracováním a realistickými efekty. To je ale zjevné i na nových obrázkách.


nové obrázkykompletní galerie

Cloak NT engine je schopen pobrat miliony polygonů za sekundu, přičemž klasická scéna v Chaseru bude tvořena 20 tisíci polygony a dalšími 10 až 20 tisíci bude oplývat jedna postavička. Předností enginu je také zobrazení odrazů různých materiálů (kovu, skla i oleje v celé své kráse); využití skeletárních animací jdoucích až do takových detailů, jako je znázornění širokého spektra emocí v tvářích postav; hra světel a stínů; unikátní fyzický a částicový systém. Fyzika bude velice realistická. Padající objekty i předměty rozlétávající se příčinou exploze budou působit velice věrohodně. Kulky nebo samotné postavy budou vytvářet na vodní hladině kruhy vln. Stručně řečeno, Chaser by měl být pastvou pro oči.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.