zavřít

Rudé peklo v Eden Eclipse

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

A máme tu další rozžehávající se hvězdičku na herní noční obloze.

zdroj: Archiv

Tentokrát jde o 3D sci-fi střílečku z vlastního pohledu s názvem Eden Eclipse, která pochází od nově vytvořeného vývojového týmu Renegade Gods.

Eden Eclipse se s přehledem zařadí mezi všechny ty hry, které nalezly zalíbení ve vzdálené bodoucnosti a objevování cizích planet. Hlavní hrdinkou bude kupodivu ženská, charismatická a impulsivní velitelka jménem Lt. Amber Hawke, která má na starosti malou elitní jednotku. Spolu s ní se pak pustíte do odhalování tajemství červených krystalů, života i minulosti. Na svých cestách se budete muset potýkat s mnohými bestiemi, potácet nehostinnými pustinami a prodírat hlubokými džunglemi.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Eden Eclipse poběží na Genesis 3D Engine. Datum vydání zatím není známo, stejně tak ani vydavatel. Podrobnější informace se můžete dozvědět na oficiálních stránkách hry. Více napoví také screenshoty, které naleznete v naší galerii.
zdroj: HomeLAN zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.