zavřít

RTS Sparta: Ancient Wars v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Letos v únoru byla světu představena nová historická real-time strategie s názvem Sparta: Ancient Wars.

Agentura IMC InteractiveMediaConsulting GmbH, která se prezentací této hry zabývá, dnes vypustila do světa další informace a zároveň s tím i trojici nových screenshotů, které vám tímto nabízíme v naší galerii. Dosud nebylo odhaleno jméno vývojářského týmu, který se tvorbou titulu zabývá. S jistotou už víme ale to, že jej vede Torsten Hess, který pracoval i na slavné sérii Settlers. Právě teď se mají tvůrci plně soustředit na přípravu hratelné demoverze, jež by se měla objevit na letošní E3 v květnu.


Sparta: Ancient Wars má zahrnovat revoluční fyzikální engine vyvinutý speciálně pro RTS. Všechny jednotky, budovy a objekty v prostředí jsou nasimulovány fyzikálně korektně a navzájem se realisticky ovlivňují. Například stromy se klátí pod náporem katapultů, dělníci zasažení vystřelenými kameny jsou odhozeni v dál a umírají na následky způsobených zranění, budovy se pod palbou hroutí za doprovodu nejrůznějších efektů, podle intenzity a druhu útoku, atd. Vedle vyloženě bojových záležitostí tento engine významně působí i na dobývání surovin a podobné věci. Realisticky budou znázorněna i zranění jednotek. Máte se prý prostě nač těšit.

Hra by vám měla nabídnout 3 kampaně o celkovém počtu více než 30 misí, v nichž vás má překvapit nejeden nečekaný zvrat. Tvůrci rovněž odhalili jednu z novinek žánru, jimiž bude Sparta oplývat. Jde o to, že všechny transportní prostředky budou přebírat základní vlastnosti jednotek, které převážejí. Navíc, naložené jednotky budou navenek vidět, takže snáze identifikujete opravdovou hrozbu. Kromě single-playeru vám má tento titul poskytnout také speciální multiplayerové mapy. Vydání je naplánováno na příští rok.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.