zavřít

RTS Left Behind: Eternal Forces

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nová real-time strategie s názvem Left Behind: Eternal Forces je první PC hrou na motivy stejnojmenné knižní série autorů Tima LaHaye a Jerryho B.

Jenkinse s apokalyptickými příběhy, jejichž ústředním motivem je boj dobra proti zlu. Tento titul, z něhož vám dnes můžeme nabídnout i sadu screenshotů, vás postaví do čela bitek, které vládnou v ulicích New Yorku mezi andělskou a démonickou frakcí v samotný soudný den. Pokud tušíte jakousi souvislost s Biblí, jste na správné cestě. Kdo z vás zná původní knihy, bude si moci užít událostí v nich popisovaných (inspirovány jsou proroctvími z biblických Zjevení) jak v singleplayeru, tak i multiplayeru. Vydání hry by mělo proběhnout někdy mezi Vánocemi 2005 a Velikonocemi 2006.


Děj Left Behind: Eternal Forces se odehrává ve fiktivním světě budoucnosti, který se nachází na konci svých dní. Věrní jsou shromažďováni, aby byli vzati do Nebe a chaosu, jenž to provází využívá Antichrist k tomu, aby vší svou silou soustředil pod vlajku země světa. Nadchází boj dobra se zlem, Nebes a Pekla. Hráči budou muset vynaložit hodně sil, aby získali neutrální jednotky ve hře na svou stranu, ať je to jakákoliv.
zdroj: WP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.