RTS Genesis Rising se připomíná
zdroj: tisková zpráva

RTS Genesis Rising se připomíná

6. 2. 2007 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Po delší době si dnes můžeme opět připomenout nadcházející vesmírnou real-time strategii Genesis Rising, jejíž vydání očekáváme už v březnu.

Máme k tomu dobrou příležitost - několik nových ukázek v naší galerii. Genesis Rising vzniká v dílnách Metamorf Studios pod taktovkou vydavatelské společnosti Dreamcatcher Games. Vedle toho, že žánrově spadá do kategorie RTS, nabízet má také to nejlepší z prvků RPG. Slibuje nelineární singleplayerovou kampaň o více než 30 misích, jejichž průběh se odvíjí od toho, jakým způsobem jednáte. Vedle ní bude ovšem zahrnovat rovněž kooperativní mód pro dva hráče, kteří tak mohou spolupracovat na vedení své flotily a multiplayer přes GameSpy s podporou až 12 hráčů a spoustou map.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Co se týče strategické části hry, své místo zde bude mít získávání surovin, upgrade technologií a samozřejmě i souboje. Vše uzpůsobeno tak, aby s tím neměl problémy ani úplný začátečník v RTS. V herním světě bude kromě lidstva existovat spousta různých ras a bude jen na vás, jaké vztahy se s nimi rozhodnete udržovat, zda budete utvářet aliance a sdílet s některými technologie, apod. Pokud jste sledovali i předchozí zmínky o této hře, pak víte, že významnou roli tu bude mít genetika. K dispozici budete mít více než dvacet organických korábů, jež půjde vylepšit zhruba padesáti různými zbraněmi a funkcemi. Geny, k nimž se v průběhu hraní dostanete, vám pomohou zlepšit jejich výkonnost a vzhled, přičemž po vložení vámi vybraného genu loď zmorfuje v reálném čase. Univerzální surovinou, která se má v Genesis Rising dále těžit, bude cosi, čemu se říká "Blood Air". Obsaženo to je v mrtvých vracích organických lodí a v některých určitých oblastech vesmíru. S touto surovinou můžete rozšířit genetiku svých jednotek, stejně jako to použít na výstavbu nových lodí, anebo na vyléčení různých poškození.
zdroj: Firingsquad

korgull

Nejnovější články