zavřít

RPG prvky v Combat Flight Simulator 3

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do vydání leteckého simulátoru Combat Flight Simulator 3 zbývá zhruba měsíc, takže nebude na škodu si shrnout, co na nás čeká.

Jak už asi víte, po pacifické anabázi ve druhém díle (recenze) se opět vrátíme nad Evropu. Létat budete moci za Luftwaffe, RAF i USAF v 18 typech letounů několika verzí (celkem 34). Kromě tradičních stíhaček na všech stranách to budou i bombardéry (s možností přepínat se i na jiné pozice, např. střelce) a první proudová letadla. Kromě německého Me 262 to bude i britský Vampire a americký P-80, které se bojového nasazení ve druhé světové válce už nedočkaly. Do naší galerie dnes přibylo 19 čerstvých obrázků, které vypadají opět nádherně:


nové obrázkykompletní galerie

Dalším zlepšením je částečně dynamická kampaň, což znamená, že budete moci do jisté míry ovlivnit průběh válečného dění v místě vašeho bojového nasazení. Kromě toho budete podstatně více vtaženi do děje, protože kromě cílů mise budete seznamováni i s děním na bojišti a dalšími zajímavostmi.

Vůbec největší novinkou je však jakýsi systém RPG prvků ve hře. V závislosti na vašich výsledcích budete získávat body za zkušenost a prestiž, které budete moci "investovat" jinde. Zlepšíte si tak třeba přesnost bombardování, rozpoznávání letounů, odoláte většímu přetížení G apod. Kromě toho si budete moci vyžádat i lepší typ letadla nebo si ten stávající trochu vylepšit. Zcela zásadní přeměnou prošel i engine, takže vše to bude i skvěle vypadat. Máme se tak na co těšit.
zdroj: PCGameworld

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.