zavřít

RPG Dungeon: Gladiator - život v arénách

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na stránkách vývojářského studia Complex Games se objevila sada nových obrázků z chystaného multiplayerově orientovaného akčního RPG Dungeon: Gladiator.

Příběh hry je situován na Verlon, ostrov s bohatou ale za to pohnutou historií, který v současné době sužuje nadvláda nemilosrdných tyranů, vedených mocným čarodějem. Jako postava, vybraná z deseti různých ras, se pokusíte tuto skutečnost změnit.


nové obrázkykompletní galerie

Titul si budete moci zahrát z pohledu vlastní osoby a kromě vývoje postav budou důležitou součástí hry i akční duely ve stylu gladiátorských soubojů. Pro ně bude ve hře připravena také celá řada speciálních fantasy arén. Hra poběží na vlastním engine tvůrců nazvaném Multiplex a pokud se o něm chcete dozvědět více, mrkněte se sem nebo ještě lépe do naší galerie, kde uvidíte výsledky jeho práce. Samotné vydání Dungeon: Gladiator ještě nebylo oficiálně oznámeno stejně jako celosvětový vydavatel. Možná chlapíci z Complex Games nějakého najdou na letošní E3.
zdroj: TTG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.