Romantický západ Slunce v Citizen Zero
zdroj: Archiv

Romantický západ Slunce v Citizen Zero

17. 3. 2002 14:16 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Australští Micro Forte, kteří se významnou měrou podepsali na Fallout Tactics, pro nás už delší čas chystají nadějnou hru Citizen Zero.

Ta dříve v názvu měla ještě slůvko Bigworld, ale nakonec se od něj upustilo a pojmenována tak byla jejich technologie pro online hry, která je k dispozici i pro licencování jiným firmám. Citizen Zero asi nebude čistokrevnou MMORPG, kterých vznikají desítky (viz výpis titulů z tohoto žánru), ale jen pár se jich opravdu ujme - podle všeho by spíš mělo jít o normální 3D akci, která bude tu a tam zpestřena přítomností RPG prvků. Podle slov autorů z Micro Forte v jednom rozhovoru kladou velký důraz na to, aby zde vedle sebe mohli živořit jak hardcore fanoušci onlinovek, kteří sedí u počítače od rána do pozdních nočních hodin, tak i příležitostní hráči s investicí pár hodin týdně.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
další nové obrázky

Do sekce screenshotů jsme dnes přidali osm pěkně vyhlížejících obrázků z Citizen Zero, kde mimojiné spatříte romantický západ Slunce. Nyní již nezbývá, než vážné zájemce o tuto hru odkázat na oficiální stránky nebo na naše starší preview, kde se nachází další podrobnosti.
zdroj: homepage zdroj: Archiv

jd

Nejnovější články