zavřít

Romantické Benátky ve hře Casanova

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V na ECTS oznámené hře Casanova: Duel of the Black Rose si vyzkoušíte roli známého svůdce žen, Giacoma Casanovy, v romantickém prostředí Benátek 18.století.

zdroj: Archiv

Ačkoliv by obrázky níže dávaly tušit, že půjde o něco jako renderovaná série pod značkou Atlantis, ne tak docela. Bude se jednat o adventuru s řadou akčních prvků, kde si v duelech o nějakou místní krásku osvojíte souboje s mečem a to hned ve třech různých módech s odlišnými způsoby útoku.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Celkově autoři hry slibují 80 postav a možnost volného pohybu po 130 herních lokacích, mezi nimiž určitě nebudou chybět pověstné benátské vodní kanály a gondoly. To vše údajně už tento měsíc, nechme se distributorem Koch Media příjemně překvapit.
zdroj: PR zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.