zavřít

Romantická vyjížďka do O.R.B.

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Trocha vesmírné romantiky pro víkendový večer určitě nikomu neuškodí, a tak máte-li čas,...

Trocha vesmírné romantiky pro víkendový večer určitě nikomu neuškodí, a tak máte-li čas, zavítejte do naší galerie ke hře O.R.B. (Off-World Resource Base), kde už na vás netrpělivě čekají úžasné pohledy z dálek, jaké si jen stěží dnes dokážeme představit.


nové obrázkykompletní galerie

Vývojem real-time strategie O.R.B. se zabývá společnost Strategy First, která se hru také chystá v dohledné době vydat. Titul vás zavede do tajemného světa vesmíru, který ač rozsáhlý, zdá se být příliš malý pro dvě rasy. Dokud se nesetkají, obě věří, že právě oni jsou tou jedinou a jedinečnou životní formou v celém kosmu. Jak velký to je omyl...
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.