Rollercoaster Tycoon 2: Wacky Worlds info
zdroj: tisková zpráva

Rollercoaster Tycoon 2: Wacky Worlds info

19. 3. 2003 21:21 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Již dříve jsme přinesli zprávy o existenci prvního datadisku pro budovatelskou strategii Rollercoaster Tycoon 2 a nyní vám konečně můžeme jako první nabídnout souvislejší informace.

Přídavek ponese podtitul Wacky Worlds a jeho tvůrci v něm hodlají nabídnout ještě větší a zábavnější atrakce. Sbalíte si kufry a vydáte se na cestu kolem světa, uvidíte Velkou čínskou zeď, navštívíte Taj Mahal a dostane se též na evropské skvosty jako Eiffelovu věž, Big Ben nebo šikmou věž v Pise. Všemi těmito objekty si samozřejmě budete moci svůj park zkrášlit.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Datadisk nabídne náměty a prostředí ze všech světadílů, dokonce i z Antarktidy, což potvrzují i první obrázky. Přichystány budou také nové scénáře, jejich celkový počet se vyšplhá až na číslo 21. Co se týče šílených horských drah, připravil jich tým Chrise Sawyera více než padesát nových a pro vyšpikování přidal i přes 200 dalších prvků. Uvidíme, jak se přídavek mezi hráčkou obcí uchytí, podle informací vydavatele Infogrames si za první tři měsíce koupilo původní hru více než půl milionu lidí a ještě donedávna jsme se se s ní mohli setkávat v žebříčcích nejprodávanějších her. Rollercoaster Tycoon 2: Wacky Worlds vychází letos v červnu a ke spuštění bude vyžadovat původní hru.
zdroj: PR

kate

Nejnovější články