zavřít

Rogue Wars screenshoty

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mixování různých herních žánrů už dnes nikoho nepřekvapí, ale dát dohromady vesmírnou tahovou strategii s 3D střílečkou už není täk obvyklé.

zdroj: Archiv

Pokud zapátrám v paměti, v dávné minulosti takovou hrou bylo Alien Legacy (pamatuje vůbec někdo? :), i když pravda, tam bylo prozkoumávání planet letadlem spíš takovým bonusovým zpestřením. To v nové hře Rogue Wars tomu bude asi naopak, hlavní důraz by měl být kladen spíš na střílečku na planetách v 3D provedení (která je tak trochu příbuzná s Tribes) a strategické prvky na mapě vesmíru budou asi jen ztěží konkurovat například sérii Master of Orion.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Podle informací na GA-Strategy zatím hra Rogue Wars nemá vydavatele a tak je velmi nepravděpodobné, že by se objevila někdy v brzké době. zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.