zavřít

Rogue Spear: Black Thorn pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Datadisků pro Rainbow Six, respektive pro Rogue Spear je již teď opravdu požehnaně a nezdá se, že by jejich příliv hned tak ustal.

zdroj: Archiv

Důkazem je toho i připravovaný addon Black Thorn, ze kterého jsou i tyto nové obrázky. Kromě nich pak doporučuji ještě toto video.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Protiteroristický tým Rainbow Six se tentokrát vydá po stopách skupiny, která provádí jako přes kopírák nejstrašnější teroristické činy minulých let - letadlo nad Lockerbie, Světové obchodní centrum v Oklahoma City a tak dále. Otázkou ale je, jestli bomby odpalují řadoví teroristé snažící se vyrovnat svým "velkým vzorům" nebo je za tím někdo chytřejší... zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.