zavřít

RoboBlitz - těžký Blitzův život

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Blitz je technikem na Opera Point Orbital Defense Station a na zařízení zvaném Space Cannon.

zdroj: Archiv

A je to také robot. Ne však ledajaký, citlivě vnímá své okolí a z toho, co na svých oficiálních stránkách vypráví, nevede zrovna jednoduchý život. Nenudí se však. Pořád je co opravovat, čistit a stále je ve vesmíru dost pirátů, se kterými je třeba bojovat. Občas je zkrátka práce nad hlavu. Na druhou stranu, vedle povinností si Blitz užívá i zábavy, kterou vidí v možnosti pohrát si s nejrůznějšími zajímavými zbraněmi a přístroji, jež se mu dostanou do rukou. Však to také poznáte na vlastní kůži, pokud si pořídíte humorně laděnou na fyziku zatíženou akční hru RoboBlitz vývojářského týmu Naked Sky Entertainment postavenou na technologii Unreal Engine 3 a rozhodnete se spolu s Blitzem postavit nebezpečí ohrožujícímu svět.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Můžete sice namítnout, že RoboBlitz je už pěkně dlouho k mání online, a máte pravdu, ale až v příštích měsících vyjde její oficiální komerční edice pro PC a Xbox 360, s 19 levely testujícími jak vaše mozkové závity, tak i rychlost a bystrost. Celá hra prý přitom nebude mít víc než 50 MB. V rámci oněch necelých dvaceti herních úrovní protáhne sedmi různými prostředími. Těšit se můžete na několik typů zvláštních zbraní. Je mezi nimi například tzv. EMP Rifle - puška, která nepřítele neusmrtí, ale tak nějak vám ho podmaní, takže jej budete moci ovládat. Dále je tu třeba ještě plazmový Pulse Cannon, experimentální Anti-Grav, o způsobu jejíhož fungování není nikdo schopen s jistotou říct nic, ale která střílí jakýsi záhadný zelený blivajz, a další podobné kousky.
zdroj: Firingsquad

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.