zavřít

Rituální vražda v adventuře Post Mortem

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Post Mortem je název připravované adventury, kterou by na E3 měli představit Microids.

Pár obrázků z tohoto titulu máte nyní možnost shlédnout také v naší galerii. Post Mortem se bude odehrávat v Paříži v období mezi oběma světovými válkami. Příběh začne tím, že jistý americký detektiv jménem Gus Macpherson bude najat tajemnou a smyslnou ženou, aby našel vraha její sestry a švagra. Vypadá to, že oběma byla rituálně sťata hlava v luxusním hotelovém pokoji. Tajemná žena tvrdí, že policie, která se případem zabývala, všechno zpackala a tak prý bude klidnější, když se Gus případu ujme a prošetří ho.


další nové obrázky

Post Mortem Vám nabídne bohatý příběh s realistickými postavami a konverzací. Zahrajete si za dvě různé postavy, přičemž dialogy jsou tvořeny tak, že si budete moci vybrat nejen některou z nabízených možností, jak ho dál rozvíjet, ale také způsob, jakým ona věta bude vyslovena. Všechny postavy, se kterými bude možno komunikovat, budou renderovány v reálném čase. Post Mortem je postaven na enginu umožňujícím plný 360ti stupňový pohyb. Hra slibuje 15 - 17 hodin hraní, pěknou grafiku a filmečky.
zdroj: multiplayer.it

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.