zavřít

Revoluční RPG Neverwinter Nights

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Neverwinter Nights od Bioware je od prvopočátků brána jako revoluční RPG, která změní pohled na žánr jako takový.

zdroj: Archiv

Původně se plánovala pouze online verze hry až pro 64 hráčů najednou, ale již na E3 bylo jisté, že hra bude obsahovat i singleplayer hru. Více se o, především o online verzi, dočtete v preview a také tu máme nějaké nové screenshoty.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Neverwinter Nights, odehrávající se ve světě Forgotten Realms (stejném jako Baldur's Gate či Icewind Dale), budou založeny na třetím vydání pravidel AD&D a nabídnou i zajímavý multiplayer - autoři říkají, že chtějí "zkopírovat" klasický model stolních RPG s pánem jeskyně a partou dobrodruhů. Nebude se ale jednat o stálý online svět podobný Ultimě Online či Asheron's Call. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.