zavřít

Redmoon screenshoty a info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S rozvojem internetu se začal i mimořádný boom on-line hraní všeho druhu.

zdroj: Archiv

Se svojí troškou do mlýna se snaží přispět i korejský tvůrce JCEntertainment s masivním multiplayerovým RPG Redmoon. Hra vás zavede do technického fantasy anime světa, ve kterém se setkáte s bohatým mixem technologie a magie. Budete moci hrát za jednu z devíti postav, kdy každá je definována pomocí čtyř základních vlastností, má různé bojové zkušenosti a dokáže se naučit až 20 odlišných magických dovedností.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

V současné době se hra beta testuje (v Koreji se již prodává), takže její uvedení na trh můžete očekávat v blízké době. zdroj: Archiv

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.