zavřít

Red Alert 3 screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sovětská vojska opět napadla Ameriku a uniklé obrázky opět předčasně zaplavily internet. Co z nich lze vyčíst?

O těchto obrázcích víme od středečního podvečera, kdy je na web neoprávněně umístil ruský herní web Igromania (odnož tamního stejnojmenného časopisu s obálkovým odhalením, který už příště žádnou takovou premiéru od EA zjevně nedostane). Během noci nám je desítky čtenářů posílaly ve svých tipech na novinky, za což všem (i VOKR fanstránce) děkujeme, ale slíbili jsme Electronic Arts, že nebudeme přispívat k jejich masovému (roz)šíření ještě před oficiálním oznámením. Nicméně během dnešního dopoledne se situace vyvrbila jinak, když se tyhle uniklé screenshoty rozhodly nahodit předni britské a americké weby (nehledě na některé domácí), a tak už teď postrádá smysl snažit se celou věc nějak ututlat:Jak vidno, grafice se povedlo zachovat takové zářivé barvy ve stylu předchozích dílů Red Alertu. Ačkoliv se včera, kdy ještě nebyla potvrzena autenticita, ve fórech objevovaly pochybnosti, jestli náhodou nejde jen o nějakou modifikaci pro Command & Conquer 3: Tiberium Wars díky asi jen mírně upravenému enginu. Co lze z obrázků vydedukovat?
  • Že se poprvé od dob Red Alertu 2 do C&C univerza vrátí námořní bitvy.
  • Že dostanete k ruce obojživelníky (inspirace Supreme Commanderem?), staré známé typy jednotek (Tesla Trooper, Tesla Coil, dvojhlavňové tanky) i vodní variace.
  • Že půjde vybudovat celé základny (nejen přístav) i na vodní hladině.
  • Že v nejedné bitvě sehraje roli elektřina a její vodivost.
K oznámení, které nikoho nepřekvapí i kvůli předešlému úniku, pro změnu původem z Maďarska, dojde podle našich informací v horizontu pár hodin.

Update 15:00 - hra oficiálně ohlášena pro PC/PS3/X360, spuštěna homepage a do galerie přidán sedmý obrázek, jeden artwork se sovětskou bází v Moskvě a obrázek se základnou na vodě nahrazen hi-res verzí.

Update 18:00 - všechny dosud známé podrobnosti o náplni hry čtěte v našem preview.
zdroj: čtenáři, vlastní, fansite

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.